fbpx

Portal ve E-Ticaret

Derneğinizin, taraftar grubunuzun, fan kulübünüzün, Mezunlar zümrenizin, sektör kataloğu ya da rehberinizin  bir siteye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz, teknik bilgiye sahip ya da değilsiniz. Sitenin dinamik yapıda, sürekli güncellenebilir olmasını istiyorsunuz. E-ticaret projeleriyle firma satışlarını arttıranlar kervanına siz de katılmak istiyorsunuz.

Sizin için kullanıcı girişi ve şifreyle düzenleme menüsü, içerik sihirbazına ulaşabileceğiniz, istediğiniz düzenlemeyi bize ihtiyaç duymadan yapabileceğiniz  bir portal geliştirebiliriz.

Satış yapabilmeniz amaçlı sitenizi e-ticaret sitesine dönüştürebilir, böylece kendi kendinize de sitenizi güncelleyebilir, ürün ekleyip çıkarabilir, kampanya girişleri ve indirimli satışları düzenleyebilir, kısacası tüm sitenizin güncellemelerinizi vereceğimiz kısa eğitim sonucunda gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret ile, dünyadaki tüm internet kullanıcıları artık sizin müşterinizdir!
Internette iki tür e-ticaret sistemi mevcuttur;
1- Business to Consumer (Firmadan -> Tüketiciye) : Web sitesi üzerinden son kullanıcıya ulaşılarak satış işlemlerinin gerçekleştirildiği sistemdir. Bu sistem ile müşterileriniz web siteniz üzerinden size siparişte bulunurlar. Ödeme sistemde mevcut kredi kartı ile ödeme veya banka hesabınıza havale ile gerçekleştirilir. Sipariş bilgileri sizin mail adresinize ulaştırılır.
2- Business to Business (Firmadan -> Firmaya) : Şubeleriniz, bayileriniz, üyeleriniz ile bilgi transferi, alım-satım, fiyatlandırma, faturalandırma, şiparis takibi gibi ticari işlemleri internet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz sistemdir. Bu şekilde bayi ve şubeleriniz arasında hızlı ve kolay bir iletişim ağı kurabilirsiniz.

Elektronik Ticaret' in Avantajları;
* Yeni bir şube açmanın maliyetleri ile karşılastırıldığında; çok düşük bir maliyete elektronik ortamda bir şube sahibi olabilme,
* Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi mekan ve zaman tanımaksızın kolay ve hızlı bir şekilde pazarlayabilme,
* Internetin var olduğu her ortamda satış ve reklam yapabilme,
* Size ulaşabilme imkanı olmayan müşterilere ulaşabilme,
* Personel, kira vb. giderlerinin olmaması,
* Müşterilerinizle ilişkilerinizi sürekli olarak canlı tutabilme, ve teknolojinin, internet'in tüm imkanlarından yararlanabilme...